Adli Bilişim Rapor Hizmetimiz

Veri kurtarma raporu hizmeti bu konuda profesyonelleşmiş insanlar tarafından yapılması, çok iyi sonuçlara ulaşmak için çok önemlidir. Birden çok sebeple verilerin silinme ihtimaliyle karşı karşıya kalma durumu söz konusu olabilir. Cihaz düşürülebilir, suya temas edebilir, yağmurlu havaların veya sel sularının cihazlarda sıkıntı yaratması söz konusu olabilir. Bulunduğunuz ortamda yangın çıkması sonucu veya ani bir şekilde elektriklerin gitmesi de verilerin hasar almasına sebebiyet verebilir. Ayrıca, doğru yapılmayan bir işlem sebebiyle verilerin, dosyaların silinmesi, formatlarken bilgilere hasar verilmesi, virüs (crypto virus) ve hacker saldırıları, işletim sisteminde tekrardan oluşturma hareketleri, sistemin tekrardan yüklenmesi, raid sisteminde sıkıntılar yaşanması gibi birçok nedenler dosyaların ve verilerin silinmesi söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda, size düşecek olan kendi kendinize bir işlem gerçekleştirerek dosyaların kalıcı şekilde kaybolmasına sebep olmadan, bizle veri kurtarma hizmetleri için iletişime geçmenizdir.

Verdiğimiz hizmetler veri kurtarma raporu ile adli bilişim hizmetleri olarak düzenlenmektedir. Her zaman birden fazla ve aynı olmayan türde siber saldırılara maruz kalabilirsiniz. Zararı meydana getiren siber saldırının türü ve boyutları nasıl olursa olsun, firmamıza danışabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Adli bilişim raporu ise yapmış olduğumuz çalışmalarımızın sonunda hiçbir eksik olmadan sunulmaktadır. Bu sayede, uzmanlarımıza yaptığımız işlemlerin tüm detaylarını sunmaktayız. Adli bilişim hizmetlerimiz ve veri kurtarma hizmetlerimiz için özel laboratuvarlarımız bulunmaktadır. Sahibi olduğumuz firmamızın altyapısının çok iyi olduğunu ve işlemlerimizin tamamen steril laboratuvarlarda yapıldığının da altını çizelim. Bu noktada, dünyada ilk akla gelen firmaları da takip etmekteyiz.

Gelir İdaresi Başkanlığı için Geçerli Veri Kurtarma Raporu

Adli bilişim ve veri kurtarma raporu hizmetlerine ihtiyacınız olduğu anlarda, direkt bizle iletişim sağlayınız. Uzmanlarımız siz müşterilerimizden gerekli bilgileri alarak, gerektiği takdirde cihaza yerinde müdahale de yapmaktadır. Yapılan bütün çalışmalardan sonra adli bilişim raporu (ISO 9001-2015) siz müşterilerimize uzmanlarımız eşliğinde düzenlenerek yapılmaktadır. Destek sistemimizin 7/24 daima ve hiçbir kesinti olmadan devam ettiğine de değinelim. Yapıyor olduğumuz işlemlerimiz hangi türde cihazlar için uygulanmaktadır? Hem adli bilişim işlemlerimiz, hem de veri kurtarma hizmetlerimiz her türde sabit disklerde, taşınabilen disklerde, mobil, günümüz cep telefonlarında, USB Bellek ve hafıza kartlarında, ayrıca her türde veri depolama hizmeti sunan cihazlarda söz konusu olmaktadır. Verileriniz siber saldırıya uğramış veya herhangi bir sebep yüzünden silinmiş olabilir. Kalıcı bir biçimde verilerin silinme durumlarında bile uzmanlarımız verilerin geri kazanılması sağlamaktadır.

Araştırma geliştirme çalışmalarımız her zaman, kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Çalışanlarımız alanlarında çok başarılı ve son derece eğitimli bir ekiptir. Clean room (temiz oda) sistemi ile özel ve donanımlı altyapımız ile hizmetinizdeyiz. Tamamıyla steril olan bir çalışma alanı düzenlenen özel laboratuvarlarımızda, cihaza kesinlikle birebir çıplak el ile temas edilmeden açılma işlemi gerçekleştirilir.

Gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra, aygıtınız kendine has orijinal özelliklerine uygun biçimde tekrardan kapatılır. Bütün detayları adli bilişim raporu eşliğinde sizlere sunarız. Bu şekilde, hem aygıtınızı orijinal şekilde teslim alır, hem de rapor içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Olabilecek Siber saldırılar ihtimaline karşın güvenli biçimde donanım yapılmasını isteme hakkına sahipsiniz. Günümüzde bu olay sıkça karşılaşılan ve gerçekten ön planda tutulması gereken bir konu haline gelmiş bulunmaktadır. Özellikle, kişisel ve kurumsal verilerin depolanması gereken sistemlerin ve cihazların olabilecek hacklenme gibi durumlara karşı donanımlı ve profesyonel bir çalışma üzerinden gidilmesi gerekir. Firmamızdan adli bilişim işlemleri ve hackleme noktasında, yazılım, donanım alınması ve kurulum yapılması gibi hizmetleri alabilirsiniz. Laboratuvar kurulum işlemlerimiz olduğuna da değinelim.

Adli bilişim dalında örnek işlerimiz, bugüne kadar birçok müşteri ve kurum yazılımlarının, aygıtlarının güvenliğinin sağlanması durumunda yararlı olmuştur. Sitemizden bizim hakkımızda fikir sahibi olabilir, önceki yaptığımız işleri ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Online başvuru yaparak’ ta ayrıca çağrı merkezimizden faydalanarak siber saldırı gibi acil durumlarda yardım isteğinde bulunup gerekli yardımı alabilirsiniz. Cihazlarınızı bizlere gözünüz kapalı şekilde güvenerek teslim edebilirsiniz. Tüm sıkıntıları halledilerek size güvenli bir şekilde teslim edilecektir.