Veri Kurtarma Merkezi Gizlilik Politikası

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm veriler elektronik cihazlarda saklanmaya başladı. Kimi zaman elektronik cihazların bozulması kimi zamanda hasar görmesi nedeniyle zaman zaman verilerin kaybı söz konusu olabilmektedir.  Veri kurtarma ve veri kurtarma sürecinde sizlerin yanınızda yer alıyor ve güvenilir bir şekilde verilerinizi tekrar sizlere sunuyoruz. Veri kurtarma merkezi gizlilik politikası çerçevesinde tüm verileriniz bizim kontrolümüz altındadır.

Veri kurtarma hizmeti sunan sitemizde veriler gizlilik kuralları çerçevesinde korunmaktadır. Gizlilik politikamız son derece katı olduğundan dolayı bizlere güvenebilirsiniz. Bir sabah uyandığınızda tüm verilerinizin silindiğini görürseniz üzülmeyin. İçiniz rahat bir şekilde bizlerden verilerinizin kurtarılmasını isteyebilirsiniz.

Verilerinizi bizlere emanet ettiğinizde verilerinizi 3. kişilerle kesinlikle paylaşmıyoruz. Şirket politikalarımız gereği yasalarla güvence altına alınmış tüm haklarınızı koruyor ve kişisel verilerinizin başkalarının eline geçmemesi için özenli bir çalışma yürütüyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sayfamız müşteri verilerini güvence altına almak için verilerin güvenliğini sağlayan sözleşme imzalamaktadır. Çalışanlarımız da veri kurtarma ile ilgili öğrenmek zorunda olduğu bilgiler dışında hiçbir veriyi saklama hakkına sahip değildir.  Müşterilerimizin özel bilgi ve verileri bizim için çok değerli. Bu nedenle müşterilerimize ait tüm verilerin güvenliğini sağlamak bizim görevimiz. Verilerinizi en kısa sürede kurtaran teknik ekibimiz gizlilik politikası konusunda da oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir.

Gizlilik sözleşmesi müşterilerimizin haklarını koruyan ve onların haklarının peşine düşmesine yarayan kapsamlı bir sözleşmedir. Verilerini kurtarmak için sitemizi tercih eden müşterilerimizle gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. . Veri kurtarma merkezi gizlilik politikası şirket içi uygulanan en önemli politikalardan biridir. Sadece veri kurtarmakla kalmayan sayfamız veri güvenliğini de taahhüt etmektedir.

Verilerin güvenliği hem kişisel hem de kurumsal açıdan çok önemli bir yere sahiptir. . Veri kurtarma merkezi gizlilik politikası çerçevesinde özel ve gizli veriler korunmakta ve hiçbir şekilde dışarıya sızdırılmamaktadır.

15 yıldan bu yana sektörde hizmet sunan veri kurtarma merkezimiz veri kurtarma merkezi gizlilik politikası çerçevesinde hem güvenilir hem de kaliteli bir veri kurtarma hizmeti sunmayı tercih etmektedir. Veri kurtarma merkezimize istanbulverikurtarmamerkezi.com.tr adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz.