RAID 1 Veri Kurtarma

Veri kurtarma olarak, özellikle bilgilerin depolanmasını sağlayan, bu şekilde, hem kişiler, hem de firmalar bazında, bilgisayarlar için tercih edilen raid veri depolama sistemi de hizmetlerimiz arasındadır.

Raid 1 veri kurtarma ve diğer raid dizi yapılandırmalarında kurtarma işlemi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Raid 1 ve diğer uygulamaları kullanmak istemeniz durumunda, danışmanlık ve kurulum için de firmamızı arayabilirsiniz. En geç 24 saat içinde size dönüş yapılacak sitemizin iletişim bölümünden yararlanabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz de her zaman aramanız için hazırdır. Alanımızda önde gelen firmayız ve müşterilerimize %100 olarak geri dönüş sağlamaktayız. Referanslarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Ziyaretçi defteri bölümünde de yorumları okuyabilir, siz de4 yorum bırakabilirsiniz.

Perpa Veri Kurtarma olarak, birçok işlemde sizlerleyiz. Hizmetlerimiz veri kurtarma, veri kopyalama, veri klonlama, veri silme, şifre çözme, veri analizi yapma olarak kategorileşmektedir.

Firmamızın merkezi, Okmeydanı, Şişli, yani İstanbul’da bulunmaktadır. Merkezimiz İstanbul olmakla birlikte, hizmetlerimiz tüm ülke çapına yayılmaktadır. İstanbulverikurtarmamerkezi.com.tr linkinden  sitemize tıklayabilirsiniz. Buradan, veri kurtarma için ilgili başvuru talep formunu doldurabilirsiniz.

Ardından, ürününüzü paketleyerek, zarar vermeyecek şekilde elden ya da kargo ile merkezimize gönderiniz. Bu aşamadan sonra, kargo şirketinden ürün personelimiz tarafından teslim alınacaktır. Kurtarma veya diğer hizmetlerimiz başlayacaktır. Ürün takibi için sitemizin ilgili köşesinden izleme yapabilirsiniz.

Raid 1 veri kurtarma işlemleri ve diğer sistemlerden veri kurtarma işlemlerinde yüksek başarı sağlamamızın çeşitli nedenleri var. Temiz oda, clean room uygulaması sadece firmamızda bulunmaktadır. Bu sistem, açılan cihazların son derece steril bir ortamda incelenmesini sağlamaktadır.

Raid 1 veri kurtarma ve diğer çalışmalarımızda deneyimli ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız emek vermektedir. Hem Raid 1 veri kurtarma hem diğer hizmetlerimiz için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.