Perpa Veri Kurtarma

Perpa veri kurtarma olarak hizmetlerimiz, veri kurtarma, veri silme, verilerin kopyalanması, klonlanması, şifre çözme, veri analizi yapma olarak çeşitlenmektedir. Yani sadece verilerinizi kurtarma amaçlı değil, diğer hizmetlerimiz için de yardım için iletişim kurabilirsiniz. Veri kurtarma için hard disk, özellikle çizik hard diskler, raid, ssd solid state disk, ata, usb flash bellek, nas veri kurtarma gibi çalışma alanlarımız bulunmaktadır.

Perpa Veri Kurtarma, bilgisayar ve parçaları, akıllı telefonlar, bilgisayar donanımlı cihazlarınızda verilerin kurtarılması çalışmaları ile sizlerle. Veri kurtarma hizmetlerimiz ve firma bilgilerimize ulaşmak için istanbulverikurtarmamerkezi.com.tr linkinden sitemize ulaşabilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet veren merkezimizde donanımlı ve kapsamlı alanımızda, modern laboratuvarlarımız, ekibimiz için çalışma alanları, özel steril çalışma odaları bulunmaktadır. Dünyada veri kurtarma alanında tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Buna göre, birebir şekilde firmamızda uygulamaktayız.

 Müşteri portföyümüzün firmalar ve kişiler bazında, gerçekten çok geniş olduğunu belirtmek gerekir. Bugüne kadar, çok önemli firma bilgileri ve bilişim alanında yaşanan birtakım suçların tespitine kadar birçok alanda hizmet sunduk. %100 başarı sağladık. Buna göre, sitemizde bulunan referanslarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Dürüstlük kuralı firmamız Perpa veri kurtarma için çok önemlidir. Bilgilerinizin saklanması yönünde birtakım değişmeyen kurallarımızın olduğunu hatırlatalım. Bu kurallarımız firmaların ve kişilerin güvenliği içindir ve değişmez. Buna göre belirli zaman aralıkları için bilgileriniz saklanır. Bu süreçte kesinlikle ve hiçbir ortamda 3. Kişilerce paylaşılmaz. Belirli süre sonunda ise bilgileriniz kalıcı olarak sistemimizden silinir. Size ürünlerinizi teslim aldığımız gibi, aynı özellikte ve kesinlikle zarar vermeden teslim ettiğimizi de belirtelim.

Verilerinizi kurtardıktan sonra, cihazlarınızın özenle ve güvenle size teslim edilmektedir. Ülkemizim her yerinden bize ürün gönderimi yapabilir ve hizmet isteyebilirsiniz.